1. | Fabryka Wkładów Odzieżowych „CAMELA” S.A. |
2. | Zakłady Tkanin Technicznych „TECHNOTEX” S.A. |
3. | H i S Style. Spółka Jawna. Zakład Odzieży |
4. | „STOLPOL INDECO” Meble na wymiar |
5. | PHU „JANA OPAKOWANIA” Janina Hendżak |
6. | Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze „Victoria” S. A. |
7. | PHU LUSTRO GLASS MAGDALENA CECOTKA |
8. | ”SIRBUD – MINARI” S. A. |
9. | ”PAT – BET” Zakład Betoniarski. |
10. | Wytwarzanie Ceramiki Szlachetnej „CERMOL” S. C. |
11. | Wałbrzyskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. |
12. | Zakład Usługowo – Produkcyjny, Franciszek Sobkowiak |
13. | Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjnych „INWEST – PROJEKT” Sp. z o. o. |
14. | ”ROL” Mirosława Ludwiczuk, Leszek Głód. Spółka Jawna |
15. | ”IN – TECH” sp. z o. o. |
16. | Wielobranżowa Firma „DORAN” Łukasz Kłosowski |
17. | Instalacje Energetyczne, Witold Czekaj |
18. | Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych „PRI – MEZ” Sp. Jawna |
19. | Zakład Usług Wielobranżowych „LUMEN” Zdzisław Dobosz |
20. | Przedsiębiorstwo Usługowo – Budowlane Robert Zimny |
21. | Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „TECHNOZBYT” |
22. | PUH „KONKRET” Sp. Jawna. |
23. | PHU „HELIO” Halina Jednachowska. |
24. | ”ERRATA” Spółka z o. o. |
25. | Ci – Computer Instal Sp. z o. o. |
26. | ”WISALIA COM” Sp. z o. o. |
27. | heapmail Internet Solutions sp. z o. o. |
28. | Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. (1 Oddział w Wałbrzychu). |
29. | Bank Gospodarki Żywnościowej S.A. Oddział Operacyjny w Wałbrzychu. |
30. | „HOSSA” Usługi Finansowe Jerzy Bogucki |
31. | ”OPTIMA” Pośrednictwo Finansowo – Ubezpieczeniowe |
32. | Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. |
33. | Human Partner Sp. z o. o. |
34. | Sławomir Zieleń i Wspólnicy Sp. z o. o. Spółka Doradztwa Podatkowego. |
35. | Ośrodek Szkolenia Technicznego Sp. z o. o. |
36. | Polskie Towarzystwo Ekonomiczne. |
37. | Szkoła Jazdy „TORUS” |
38. | Zarządzanie Nieruchomościami i Doradztwo G. P. Walczak Sp. J. |
39. | Stowarzyszenie Współpracy Polska – Wschód w Wałbrzychu. |
40. | Ibis Styles Hotel |
41. | Usługi Budowlane Piotr Dużyński |
42. | MAXPOL Grzegorz Białas. |
43. | Grupa Ek,s Polska Piotr Ek |
44. | DRG AGRO – GROUPE, Daniel Gogolewski |
45. | Biuro Podróży Zbigniew Staniszewski |
46. | PHU „HARRY” Lucyna Furman |
47. | Forum Aktywności Lokalnej |
48. | Przedsiębiorstwo Przemysłowo – Handlowo – Usługowe „ART-A” |
49. | KOBIECANKI Spółka Cywilna Marzena Michalec, Aldona Ziółkowska |
50. | Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna „Multimedialna” |
51. | Centrum sp. z o. o. |
52. | Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w Świdnicy |
53. | Zakład Naprawy Sprzętu Medycznego „ZAKMED” |
54. | Miejski Zakład Energetyki Cieplnej w Świdnicy Sp. z o. o. |
55. | Restauracja „Książęca” Sp. z o. o. |
56. | Telewizja Wałbrzych |
57. | Bank Zachodni WBK S.A. 1 Oddział w Wałbrzychu |
58. | Osadowski i Wspólnicy Sp. z o. o. |
59. | „BRAS” Robert Jaworski |
60. | Fundacja Wałbrzych 2000 |
61. | PPHU „Limes” |
62. | Centrum Medycyny Estetycznej Arkadiusz Konieczny |
63. | Biuro Turystyczno-Usługowe „Juventur” |
64. | Przedszkole Niepubliczne „Akademia Zdolnego Przedszkolaka” przy Zespole Szkół Fundacji „Szkoła Gminna Menadżersko – Księgowa” |
65. | Przychodnia Specjalistyczna Regina i Walenty Śliwa Spółka Jawna |
66. | PH-U „Junior Elektronik” Spółka Cywilna |
67. | PPHU „MAGNUM” Dagmara Kwaśnik |
68. | Przedsiębiorstwo „JANEX” Jan Niewczas |
69. | P.P.H.U. „KM-MIX” Marek Leśniewski |
70. | Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Przychodnia Piaskowa Góra” sp. z o. o. |
71. | „NOWE MIASTO” Sp. z o. o. |
72. | Ośrodek Diagnostyczno – Leczniczy przy Górniczej Fundacji Ochrony Zdrowia |
73. | DZT Service Sp. z o.o. |
74. | Gastronomia – Hotelarstwo TUREST Marcin Nowak |
75. | PPHU „DACH - MAJSTER” |
76. | Sklep „GRACJA” s. c. Władysława Dynarska, Izabela Krzyżanowska |
77. | KW-INVEST Krzysztof Walczewski |
78. | TechDiam Dariusz Gwiazda |
79. | Martin & Mateo s. c. E. Wrbka, M. Wrbka, M. Wrbka |
80. | Drukarnia „Poldruk” spółka cywilna Józef Grzywa Marek Kawka |
81. | LANDL Sp. z o. o. S. K. |
82. | Zamek Książ w Wałbrzychu Spółka z o. o. |
83. | B.D.S. Tomasz Zborowski |
84. | DROPER LOGISTIC Sp. z o. o. |
85. | Kancelaria Radców Prawnych |
86. | AFRA M-2. Maria i Marek Żurek |
87. | Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o. o. |
88. | Piotrowski Kominki Grzegorz Piotrowski |
89. | Nieruchomości Morawiec Zbigniew Morawiec |
90. | Biskup & Joks Brokers sp. z o. o. |
91. | EKO – LAB Sp. z o. o. |
92. | Spółka Mieszkaniowa Sp. z o. o. w Kamiennej Górze |
93. | Fundacja Edukacji Europejskiej |
94. | Xline Sp. z o.o. |
95. | Przedsiębiorstwo Usług Turystycznych "Kopalnia Węgla" |
96. | IG Sp. z o.o. |
97. | Eko Life Usługi Geologiczne Krzysztof Grzegorczyk |
98. | Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp z o.o. |
99. | Pilch Krzysztof Pro Sument |
100. | CPC Tax Sp. z o.o. |
101. | Grupa Entropia sp. z o.o. |
102. | KUCHNIE - PRO Maciej Urbaniak |
103. | Patmal Patryk Malczewski |
104. | Przychodnia Podgórze |
105. | Sklep wielobranżowy "HICIOR" |
106. | Solutions for Technology Sp. z o.o. |
107. | Synergia Polska Sp. z o.o. |
108. | Firma Toner Marta Marciniak |
109. | TV-M PRESS MEDIA Arkadiusz Maciuszek |
110. | Doradztwo Ekonomiczno - Finansowe Sp. z o.o. |
111. | Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST - PARK" Sp. z o.o. |
112. | Fundusz Regionu Wałbrzyskiego |
113. | Dr Baumann Polska Agnieszka Kuhl o. Wałbrzych |
114. | EG Projekt Elżbieta Grodzka |
115. | Centrum Finansowo-Księgowe Ekkom Sp. z o.o. |
116. | FUNDACJA "MERCURY" |
117. | PROFES Sp. z o.o. Sp. k. |
118. | "PAKT" Sp. z o.o. |
119. | GLASREM Waldemar Chodorowicz |
120. | PETRA CONSULTING Sylwia Petryna |
121. | PH SPOKO Szostak Sp. J. |
122. | S.C. SKI-RAFT Mariusz Dubiel, Jacek Herberger |
123. | BRITISH CENTRE Centrum Języków Obcych |
124. | ŚNIEŻKA – INVEST SP. Z O.O. |
125. | Ośrodek Rehabilitacji Dzieci Mgr Sławomir Radwański |
126. | Adwokat Mirela Bieda Kancelaria Adwokacka |
127. | Cynamon PR Sp. z o.o. |
128. | Przedsiębiorstwo Usługowe Perfect Krzysztof Czech |
129. | Kancelaria Adwokacka Adw. Filip Sonnenberg |
130. | Primea Finanse S.A. |
131. | "M&M ELECTRONICS" Sp. z o.o. |
132. | "RED-DOT" Sp. z o.o. |
133. | "CENTRUM WSPIERANIA BIZNESU EUROPEA" Sp. z o.o. |
134. | "STATOR" Paweł Marczuk, Grzegorz Kozanka Sp. jawna |
135. | Danuta Berner NEW DESIGN |
136. | PIWNICA JAROSŁAWNA Jarosław Juckiewicz |
137. | KLIMATY WNĘTRZ Natalia Glina |